Hakkımızda

Ev kiralama sektörü hızla büyüyor. Tatilciler, konfordan ödün vermeden daha ekonomik ve kişiye özel bir tatil geçirmek istiyorlar. Tatil Evlerim.com bu isteği düşünerek yapılmıştır. TatilEvlerim.com tatilcileri ve ev sahiplerini buluşturmak için oluşturulan bir web sayfasıdır.

Bu sayfa profesyonel anlamda turizm sektörüne Türkiye genelindeki kiralık evleri sunan bir web sayfasıdır. 1999 yılından itibaren turizm sektöründe bulunup kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz 2005 yılından itibaren emlak sektöründe değerlendirmeye başladık. Ortaklaşa çalışmış olduğumuz yurt dışı acenteler sayesinde müşterilerimizin yurt dışından rezervasyon alabilmesi için gerekli her türlü alt yapı tarafımızca temin edilmiştir. Partner acenteler ile işbirliğimiz sayfamıza hız katıyor ve aynı zamanda uluslararası hizmet sağlamaktayız.

İşletmenin Misyonu Tatilcileri ve ev sahiplerini buluşturarak; Tatilcilere, konfordan ödün vermeden daha ekonomik ve kişiye özel bir tatil geçirme fırsatı sunmak ve aynı zamanda Ev sahiplerine mülklerini tanıtmak ve bir gelir elde etmelerini sağlamak. İşletmenin Vizyonu Bulunduğumuz sektörde öncü ve lider olmak. Vergi Mükellefi: Tatil Evlerim Turizm Tic. Ltd Şti. Vergi Dairesi : Bodrum Vergi Numarası : 8310694590 Bodrum Ticaret odası sicil no: 013408 Adres : Yalıkavak mah. Çökertme cad. Çınar iş Merkezi No:1, Kat: 2, Bodrum / MUĞLA İletişim : 444 33 59 Email : info@tatilevlerim.com Banka Hesap Bilgileri : Ünvan: TATİLEVLERİM TUR TİC LTD ŞTİ Banka: Garantibank IBAN: TR 23 0006 2001 1950 0006 2982 65